Hakkımızda

20190103_175642

Firmamız kurulduğu günden itibaren her geçen gün artan bir güven ve heyecanla hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana matbaa-basım sektöründe hizmet vermekte olan Niagara Matbaacılık geçen zaman içerisinde sürekli kendini yenilemiş değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde kendini geliştirmiştir. Teknolojik değişiklikleri yakından takip eden, çağımızın ihtiyaçlarının en önemli ayakları olan farklılık, kalite ve hızlılık gibi konulara 

gereken ilgiyi göstermeyi görev edinmiş bir firma durumundayız. İstanbul İstoç’ da faaliyet gösteren firmamız, siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli hamleler yapmaktadır.

     Yapmış olduğumuz işlerimizde, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kurumsal yapıda hizmet veren firmamız; OFSET & MATBAA hizmetleri konusunda çok çeşitli ürün yelpazesi ile yaratıcı yenilikler sunmaktadır. Amacımız müşterilerimizin isteklerini en kısa sürede yüksek kalitede ve düşük maliyetle gerçekleştirmektir.

     Kurulduğu günden bu güne edinmiş olduğu tecrübe ve uzman kadrosuyla müşteri portföyünü sürekli büyüten firmamız teknolojiyi yakından takip ederek grafik çalışmalarınızda sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır.

Misyonumuz

– Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.
– Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.
– Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.
– Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak.Reklamcılık sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.
– Vizyonumuz doğrultusunda ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı olmak.Müşterilerine ve çalışanlarına katkılarını sürekli olarak geliştirip dinamik bir organizasyona hakim olmak.
– Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, uzlaşmacı, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.

Vizyonumuz

– Müşterilerimizin beklentilerini uzun vadede algılamak ve karşılamak.
– Sürekli daha iyiyi hedeflemek ve ulaşmak. 
– Sorunları birlikte çözümlemek ve başarıları beraber paylaşmak. Ekip arkadaşlarımızın beklentilerine cevap vermek.
– Öğrenmeye ve gelişmeye açık olmak. 
– Müşteri odaklı, kaliteli hizmetimizi arttırarak sunmak. 
– Çalışmalarımızda topluma ve çevreye karşı duyarlı olmak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir